Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Antecontract notar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Antecontract notar

Mâine urmează să încheiem la notar antecontractul cumpărării unui apartament. La ce aspecte ar trebui să fim atenţi? Ce ar trebui să verificăm şi să întrebăm? Mulţumesc mult!
Da, notarul, de pe o zi pe alta sau in aceeasi zi daca porniti de dimineata.