Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cat costa organizarea unui concurs cu premii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cat costa organizarea unui concurs cu premii

vreau sa stiu cum organizez legal un concurs cu premii la un magazin de mobila?
george-neagu, moderator
Aveti Ordonanta 99/2000. Trebuie intocmit un Regulament in forma autentica inainte de inceperea concursului