Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Scanarea carnetului de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Scanarea carnetului de munca

Unde se scanează cartea de munca in București sectorul 3.Va Multumesc.
Operatiunea de scanare a carnetelor de munca s-a terminat. Scanarea s-a efectuat de Casa de Pensii a Municipiului Bucuresti.

Un carnet de munca nescanat are aceeasi valoare juridica ca si un carnet de munca scanat.