avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 777 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Scanarea carnetului de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Scanarea carnetului de munca

Unde se scanează cartea de munca in București sectorul 3.Va Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:10, 6 Februarie 2015
Operatiunea de scanare a carnetelor de munca s-a terminat. Scanarea s-a efectuat de Casa de Pensii a Municipiului Bucuresti.

Un carnet de munca nescanat are aceeasi valoare juridica ca si un carnet de munca scanat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Scanare carnete de munca la casa de pensii bucuresti tudorache_alyna tudorache_alyna Buna ziua! Am inteles ca dupa ce am dus o data carnetele de munca la ITM Bucuresti pentru scanare acum a doua oara va trebui sa le ducem la Casa de Pensii ... (vezi toată discuția)
Prelucrare / scanare carte de munca CIUBUC FLORI MIHAELA CIUBUC FLORI MIHAELA Din anul 2009 n-am mai fost angajat cu, carte de munca. Pot sa ma duc acum personal la ITM pentru prelucrare si scanare? (vezi toată discuția)
Scanare carti munca luna noiembrie 2013 - ajutor ! andgrh andgrh Va salut ! Am o mare problema. Am o mica firma si am aflat intamplator astazi,17 Noi 2013, ca toate cartile de munca ale salariatilor soc. (patru la numar) ... (vezi toată discuția)