Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... cerere de recuzare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

cerere de recuzare

Va rog sa-mi comunicati cum se timbreaza cererea de recuzare
Trebuie si timbru in afara de taxa de timbru
instanta va trimite o comunicare in care va spune daca este netrimbrata.. suficient :)
Instanta a respins recuzarea ca netimbrata, desi eu am timbrat cu 100 Ron asa cum mi-a comunicat judecatorul in sedinta.Am depus si chitanta la cererea de recuzare.
Pot sa mai fac ceva?