Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Posibilitate reformulare cerere de recuzare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Posibilitate reformulare cerere de recuzare

Va rog frumos sa-mi spuneti daca in situatia anularii unei cereri de recuzare pentru netimbrare, exista posibilitatea formularii unei noi cereri de recuzare pentru aceleasi motive ,intr-o alta sedinta , daca pozitia judecatorului se mentine cu privire la antepronuntare si in sedintele urmatoare
Multumesc
Da, timbrati-o de data aceasta.
Multumesc pentru raspuns.
In situatia data am timbrat si am anexat chitanta ( am numar de inregistrare de la registratura) , dar s-a pierdut pana la instanta.....
Pot sa ma inscriu in fals in aceasta situatie impotriva incheierii de anulare?