avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia 392B
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia 392B

Buna ziua,
Am descarcat declaratia 392 B de pe sit-ul ANAF,cea publicata anul acesta si nu are cod de bare in partea de jos a paginii.Asa este anul acesta?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Silvasanu , utilizator 14:43, 17 Februarie 2015
Se poate depune online sau cu CD la ghiseu.
Da,multumesc,stiu ca se depune pe format electronic si pe hartie in doua exemplare.Intrebarea mea se referea daca e bine cum am descarcat formularul fiindca anul trecut avea un cod de bare in partea stanga jos!
Multumesc!
nu mai are cod de bare
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia 392b Popu Popu Buna, o intrebare pentru cei care au depus deja declaratia 392 (A/B) pentru anul 2014: [b]se depune doar formulatul tiparit? [/b] Intreb asta deoarece anii ... (vezi toată discuția)
Program 392b lulu58 lulu58 Stie cineva daca a aparut anul acesta (2015) programul pentru declaratia 392B (aferent anului 2014). Daca da, unde il pot gasi? (vezi toată discuția)
Declaratie 392b Anaeli195 Anaeli195 Buna seara, Puteti sa-mi spuneti, Decl.392 B se depune in format pdf.sau conform versiunii 1.0.6. din 24.01.2014 care se descarca de pe saitul anaf ? In ... (vezi toată discuția)