Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia 392B
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia 392B

Buna ziua,
Am descarcat declaratia 392 B de pe sit-ul ANAF,cea publicata anul acesta si nu are cod de bare in partea de jos a paginii.Asa este anul acesta?
Multumesc!
Se poate depune online sau cu CD la ghiseu.
Da,multumesc,stiu ca se depune pe format electronic si pe hartie in doua exemplare.Intrebarea mea se referea daca e bine cum am descarcat formularul fiindca anul trecut avea un cod de bare in partea stanga jos!
Multumesc!
nu mai are cod de bare
Multumesc