Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... cale de atac
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

cale de atac

Buna
Am depus o cerere de revizuire la ICCJ care a fost respinsa pe motiv de tardivitate.Rog daca pot sa mai apelez la vreo cale de atac
Cu multumiri!!!
Din relatarea Dvs, nu prea cred, dar poate nu ar strica sa ajungeți cu toate actele la in specialist din zona Dvs.
multumesc!!