Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie limita de varsta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie limita de varsta

Buna ziua
Sunt nascuta in data de 25 aprilie 1955 si conform legii ultima zi de lucru este 25 mai 2015 as vrea sa stiu cand trebuie sa depun dosarul de pensionare. Multumesc !
~ Conținut șters la cerere ~