Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ore suplimentare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ore suplimentare

Buna ziua,

lucrez la o firma in cadrul careia am prestat ore suplimentare. La acest moment,mi s-a acordat zile libere in contul orelor prestate. Intrebarea mea este: cum figurez in pontaj (liber sau prezent) si daca acestea se vor plati ?

Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Sunt zile libere platite .
Cristina_Gabriela1969 a scris:

.... Intrebarea mea este: cum figurez in pontaj (liber sau prezent) si daca acestea se vor plati ?

Multumesc.

Veti figura prezenta si vi se vor plati normal zilele respective.