Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de urmas student
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de urmas student

Buna ziua. Sunt studena in anul 3 si sunt orfana de ambii parinti. Imi poate spune cineva exact de ce acte am nevoie pentru dosarul pe care trebuie sa-l depun la Casa de pensii? Stiti cumva daca este nevoie si de cartile de munca ale parintilor?

Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos...