Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE BRĂILA

Tip solutie: Anulează cererea
Solutia pe scurt: Anuleaza cererea.Cu drept de reexaminare.
Document: Încheiere finală (dezinvestire) 23.02.2015
Ce inseamna ?
Înseamnă că instanța v-a pus în vedere să faceți ceva (să depuneți niște precizări/înscrisuri, să achitați taxa de timbru etc.) iar dvs. nu v-ați conformat dispozițiilor acesteia. În această situație, cererea de chemare în judecată a fost anulată. Puteți să atacați cu cerere de reexaminare încheierea de ședință prin care v-a fost anulată cererea dacă v-ați îndeplinit obligațiile puse în sarcina dvs. de către instanță.
Gabriela Pintea, Consilier juridic