Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Certificat atestare fiscala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Certificat atestare fiscala

Pt dezbaterea unei mosteniri de unde eliberez cf?de pe raza judetului unde am domiciliul sau din judetul in care sunt bunurile,respectiv ultima adresa a defunctului?
CF se elibereaza de la directia de taxe si impozite unde sunt inregistrate bunurile ce alcatuiesc masa succesorala.