avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 564 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Certificat atestare fiscala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Certificat atestare fiscala

Pt dezbaterea unei mosteniri de unde eliberez cf?de pe raza judetului unde am domiciliul sau din judetul in care sunt bunurile,respectiv ultima adresa a defunctului?
Cel mai recent răspuns: IONICA VADUVA , utilizator 08:24, 26 Februarie 2015
CF se elibereaza de la directia de taxe si impozite unde sunt inregistrate bunurile ce alcatuiesc masa succesorala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dezbatere succesiune vlad george vlad george buna ziua-am fost 7 frati din care am mai ramas 5 in viata,pentru dezbaterea succesiunii urmeaza sa ne prezentam la notariatul din judetul respectiv in termen ... (vezi toată discuția)
Care este termenul în care se poate face succesiunea ? este ... sammy44 sammy44 Care este termenul în care se poate face succesiunea ? Este o taxa suplimentara la depășirea unui termen? Se poate face succesiunea la orice notar , ... (vezi toată discuția)
Succesiune tanasecatalin41@yohoo.com tanasecatalin41@yohoo.com maximul de ani pentru deschiderea succesiuniisi pasii ce trebuie urmati+actele necesare(cred ca au trecut vreo 15 ani) (vezi toată discuția)