Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... am hot jud pentr. un teren intravilan1300m similar au ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

am hot jud pentr. un teren intravilan1300m similar au facut 2 oferte

CU HOT JUD PTR.1300M/2010 PTR UN TEREN INTRAVILAN SIMILAR ( AL MEU ERA IN CENTRUL LOCALITATI )LA DISPOZITIA COMISIEI LOCALE ,#-oCONSILIUL LOCAL MI-AU ACORDAT UN TEREN AU PROPUS SA-L SCOATA DIN DOM. PUB. DAR NU S-A FINALIZAT CACI PREFECTURA A DAT ACTELE INAPOI LA PRIMARIE CA NU ESTE LEGAL MI-AU FACUT DOUA OFERTE IN 2012,IN 2014 DAR NU-MI C0NVINE II POT DA IN JUDECATA LA l165/2013 SA IAU TERENUL MEU CARE LA-U FACUT DOMENIUL PUBLIC IN 2001 SI AU SAPAT UN PUT DE MARE ADINCIME DAR NU ARE APA POTABILA SAU ALT TEREN DIN DOMENIUL PUBLIC ( EI NU MAI AU LOCURI BUNE ACUM S-AU DAT) CE POT FACE SA IAU UN TEREN BUN CA AL MEU
albertino11111 a scris:

CU HOT JUD PTR.1300M/2010 PTR UN TEREN INTRAVILAN SIMILAR ( AL MEU ERA IN CENTRUL LOCALITATI )LA DISPOZITIA COMISIEI LOCALE ,#-oCONSILIUL LOCAL MI-AU ACORDAT UN TEREN AU PROPUS SA-L SCOATA DIN DOM. PUB. DAR NU S-A FINALIZAT CACI PREFECTURA A DAT ACTELE INAPOI LA PRIMARIE CA NU ESTE LEGAL MI-AU FACUT DOUA OFERTE IN 2012,IN 2014 DAR NU-MI C0NVINE II POT DA IN JUDECATA LA l165/2013 SA IAU TERENUL MEU CARE LA-U FACUT DOMENIUL PUBLIC IN 2001 SI AU SAPAT UN PUT DE MARE ADINCIME DAR NU ARE APA POTABILA SAU ALT TEREN DIN DOMENIUL PUBLIC ( EI NU MAI AU LOCURI BUNE ACUM S-AU DAT) CE POT FACE SA IAU UN TEREN BUN CA AL MEU