Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Expirare contract comodat sediu social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Expirare contract comodat sediu social

Doresc sa fac un act aditional la contractul de comodat. Mai este nevoie sa fac si act constitutiv actualizat?
~ Conținut șters la cerere ~
Nu scrie asa ceva in comodat. Contractul de comodat a fost prelungit cu cate 3 ani (cat a fost si cel initial). Daca fac un alt act aditional la contractul de comodat prin care prelungesc cu inca 3 ani sediul, dar pun si fraza de mai sus, este ok? Prima intrebare ramane in picioare. Am nevoie de act constitutiv actualizat?