Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Proces verbal de contraventie fără semnătura ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Proces verbal de contraventie fără semnătura agentului constatator

Vreau să ştiu dacă s-a publicat în Monitorul oficial Decizia nr.6 din 16 februarie 2015 a Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie referitoare la subiectul din titlu.
Dacă da, rog indicaţi data şi numărul MO unde s-a publicat.
Vineri, 06 martie 2015 s-a publicat decizia nr.2 a iccj iar decizia nr.1 s-a publicat in data de 10 martie #-o
Dupa decizia nr.6 mai asteptam!