Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Adaos comercial
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Adaos comercial

imi poate spune cineva daca este un maxim pt adaosul comercial pe care vrei sa il practici in activitatea de comert in cadrul unui IF?
Buna ziua,
Nu este.