avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 827 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Adaos comercial
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Adaos comercial

imi poate spune cineva daca este un maxim pt adaosul comercial pe care vrei sa il practici in activitatea de comert in cadrul unui IF?
Cel mai recent răspuns: Adolfina Pop , Consultant fiscal 15:11, 13 Martie 2015
Buna ziua,
Nu este.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mai multe intrebari oprea_rodica68 oprea_rodica68 1.ce adaos comercial maxim poate practica un pfa dar un depozit en-gros?trebuie depusa declaratie la finante ptr cota de adaos comercial practicat? 2.un srl ... (vezi toată discuția)
Adaos comercial laurentia_gabi laurentia_gabi Buna ziua! As vrea sa stiu care sunt limitele adaosului comercial pt haine second , adica cam ce adaos comercial se practica pt haine second hand. (vezi toată discuția)
Declaratia adaos comercial legea12/1990 republicata Primainvest Consulting Ltd. Primainvest Consulting Ltd. Buna ziua, Am citit recent pe internet ca firmele sunt obligate sa depuna la finante o Declaratie privind Adaosul Comercial Maxim (in baza Legii 12, MO ... (vezi toată discuția)