Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ordinul 50/1990, anexa 2, articolul 180
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ordinul 50/1990, anexa 2, articolul 180

Legea 50/1990 anexa 2 articolul 180
Presupun ca va referiti la Ordinul MMPS nr. 50/ 1990 completat cu toate avizele ulterioare, la data de 31.08.1994 si doriti sa aflati ce contine anexa 2 Grupa a 2-a de munca,
-pozitia 180 Muncitori care lucreaza permanent la producerea de nutreturi combinate, morile de furaje, precum si in activitati de manipularea in vrac a materiilor prime oleaginoase, in silozuri, magazii si vagoane inchise (floarea soarelui, soia, etc.).
Da da...Va multumesc pentru informatie...eram curios doar daca este incadrata in grupa a 2-a de munca