Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzarea unei garsoniere dupa dobindirea succesiunii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzarea unei garsoniere dupa dobindirea succesiunii

Am obtinut succesiunea dupa o garsoniera in valoare de 10000 EURO luna in curs .La vinzare ce suma trebuie platita catre stat ?
adresati-va unui notar