Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... medic familie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

medic familie

buna ziua..mama mea este foarte bolnava iar acum la ultima investigatie medicala i sa descoperit si o hernie de disc... medicul de familie nu ne mai raspunde la telefon si cred ca refuza sa o mai ajute in vederea internari in spital si a eliberarea retetelor compensatorii.. ma puteti sftatui ce as putea sa fac ? de 2 zile incerc sa iau legatura cu el si nu se poate iar de la spital nu poate face internare fara trimitere de la medicul de familie....va multumesc
Schimbati-va medicul de familie.