Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia 200 se depune cu CNP sau CIF
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia 200 se depune cu CNP sau CIF

Declaratia 200 privind veniturile realizate in Romania se depune pentru venituri realizate de persoane fizice autorizate doar cu CNP sau se poate depune si cu codul de identificare fiscala?
george-neagu, moderator
Declaratiile pentru PFA-uri se depun cu CNP (D 200, D 220, D 600)
Si cand vine impunere de plata (ptr. anticipat ) se poate deconta pe CNP
martie_2014, utilizator