avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1028 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Exista un termen limita legal de finalizare a ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Exista un termen limita legal de finalizare a verificarii averii de catre ANI?

Exista un termen limita pana la care trebuie finalizata o actiune de verificare a averii? Cunosc o situatie in care aceasta verificare dureaza de mai bine de 2 ani. Se poate intinde la infinit(theoretic?)
Cel mai recent răspuns: ocovali , utilizator 10:08, 28 Martie 2015
Verificarea nu se poate efectua timp de 2 ani fara ca persoana vizata sa fie incunostiintata. D
Instiintarea s-a facut in momentul in care s-a declansat verificarea, acum doi ani. Problema e ca nu se mai termina.
Ultima modificare: Sâmbătă, 28 Martie 2015
ocovali, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Situatie ciudata ...... cred eu ( a pr de divort ) c_ia c_ia buna ziua, ............... as avea si eu o intrebare ( desi nu cred ca are raspuns ... ) sunt implicata intr-un pr de divort, ajuns in stadiul de apel, pt ca ... (vezi toată discuția)
Termen de judecatã la ordonanțã președințialã Cristian Marian Cristian Marian Ordonanță președințială (în recurs) de reintegrare în spațiu în timpul procesului de divorț aflat în apel. Între timp apelul ... (vezi toată discuția)
Dosar de succesiune la judecatorie florinaaaaa florinaaaaa Buna ziua! am depus un dosar la judecatorie pentru dezbaterea unei succesiuni intre mine si cei 3 frati deoarece 2 dintre acestia nu au fost de acord sa facem ... (vezi toată discuția)