Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... se mai da examen anul acesta?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

se mai da examen anul acesta?

buna seara...vroiam sa stiu daca stie cineva cand se va mai da examen de admitere la inm?
anul trecut s-au afisat mai devreme?asta inseamna ca anul acesta nu se mai da examen?
....multumesc anticipat!!!
putin probabil sa nu se mai dea examen....
se da examen! se vor scoate 160 de locuri si dupa data de 25 iunie vor incepe sa faca anunturi cu privire la tematica...bibliografie...inscriereB-)
www.inm-lex.ro
toate informatiile necesare
Potrivit calendarului estimativ al INM, anul asta nu se mai sustine examen, iar avand in vedere blocarea posturilor din sistemul bugetar, nu mai zic ca probabil se vor face disponibilizari, nu mai zic ca s-ar putea sa dam faliment ca stat dupa alegeri#-o:))=D>