Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sentinta de divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Sentinta de divort

buna ziua ! in sentinta de divort numele fiului meu este gresit scris ! Unde trebuie sa ma adreses ? multumesc!
Formulati o cerere de indreptare eroare materiala la judecaoria care a pronuntat hotararea.
dureaza mult? deoarece eu nu mai locuiesc aici ! pot da adresa din tara care locuiesc?
da. adresati-va avocatului dvs.