Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PREZENTA LA NOTAR
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PREZENTA LA NOTAR

Sintem 4 frati.Am mostenit casa parinteasca dupa decedarea parintilor.Dorim sa vindem casa.Eu locuiesc in Germania..Prezenta la Notar trebuie sa fie ca toti fratii in acelasi timp pentru a semnam actul de vinzare-cumparare, sau eu pot semna mai tirziu cind vin in Romania?
Va multumesc anticipat
Trebuie sa semnati la Notar in acelasi moment.
puteti da o procura unuia dintre fratii sa va reprezinte la vanzare.