Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... In ce declaratie/declaratii se trec facturile emise ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

In ce declaratie/declaratii se trec facturile emise catre firme nonUE

In ce declaratie/declaratii se trec facturile emise catre firme nonUE?

Ma refer la facturile emise fara TVA catre companii din tari nonUE, precum SUA, China, etc

Multumesc frumos pentru raspuns
Buna ziua,
In D300, randul 14