Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCMGU nr. 640 din 30.10.2009, la nivel de unitati de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCMGU nr. 640 din 30.10.2009, la nivel de unitati de producere, transport, distributie energie termica

Buna seara si HRISTOS A INVIAT!
Va rog respectuos sa-mi spuneti daca CCMGU nr. 640 din 30.10.2009, la
nivel de unitati de producere, transport, distributie energie termica sau
electrica inregistrat la Ministerul Muncii sub nr. 640 din 30.10.2009
era in vigoare la data de 12.12.2014!La acesta data am formulat o cerere
de chemare in judecata, iar jurista societatii a spus ca CCMGU nr. 640
din 30.10.2009 nu mai era aplicabil la data de 12.12.2014!
Solicit acesta in calitate de membru de sindicat care doresc sa m-i se
acorde drepturi /diferente acordate cu ocazia sarbatorilor de paste, ziua
energeticianului si de craciun!Sarbatori fericite!
Cu stima, si doresc un
raspuns cat mai urgent fiind in litigiu cu societatea pe acesta
speta!
Numai bine!

CCMGU nr. 640 din 30.10.2009, la nivel de unitati de producere, transport, distributie energie termica a expirat la data de 30.10.2013.