Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Mi s-a respins cererea de repunere pe rol. Ce trebuie ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Mi s-a respins cererea de repunere pe rol. Ce trebuie sa fac mai departe?

Pe scurt: mi s-a suspendat permisul auto, am facut contestatie si am ajuns in stadiul acesta : Tip solutie: Încheiere
Solutia pe scurt: Respinge cererea de repunere pe rol. Menţine măsura suspendării.
Document: Încheiere de şedinţă
Care este urmatorul pas pe care trebuie sa il fac? Multumesc anticipat.
Pentru ce motive vi s-a suspendat procesul? Pentru a vi se admite cererea de repunere pe rol, trebuie sa indepliniti toate cele puse in vedere de catre instanta
Multumesc mult pt raspuns. Prima data a fost asta Complet: CRca2
Tip solutie: Suspendat
Solutia pe scurt: În baza prevederilor art. 242, alin 1, pct.2 Cod procedură civilă suspendă judecarea recursului
Apoi am facut cerere de repunere pe rol si s-a hotarat ce am scris in primul mesaj. Nu inteleg in ce stadiu e acum...ce ar trebui sa fac mai departe?