Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Mesteri populari
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Mesteri populari

Buna ziua!
mesterii populari prezenti in targuri si expozitii cum trebuie sa vanda produsele si ce acte trebuie sa aiba si cum trebuie legal sa le vanda.Eu sunt mester popular ,apartin unei asociatii a mesterilor populari si primesc invitatii de participare atat de la diferite malluri cat si la activitati specifice noua
Multumesc frumos
Va rog,imi puteti raspunde?
Nu exista o lege pentru asta?
A APARUT VREO NOUTATE LA ACEASTA LEGE?