Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Modificare lege 254/2013 - se executa 7 luni dintr-un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Modificare lege 254/2013 - se executa 7 luni dintr-un an?

Buna ziua,am auzit ca s-a modificat legea 254/2013 si ca detentia se face 7 luni la an,nu 8 luni ca pana acum.E adevarat???
nu, tot 8 luni la an se fac.