avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1236 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA pt intermedieri locuri de munca
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA pt intermedieri locuri de munca

buna ziua,
am si eu o intrebare, pentru intermediere locuri de munca in strainatate se poate deschide pfa?sau este necesar srl? este vorba doar de incasari bancare pt comision
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: smsureanu , utilizator 20:38, 13 Iulie 2017
andreeajebelean a scris:

buna ziua,
am si eu o intrebare, pentru intermediere locuri de munca in strainatate se poate deschide pfa?sau este necesar srl? este vorba doar de incasari bancare pt comision
Multumesc!



~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de colaborare ohiki ohiki Buna ziua! As dori sa inchei un parteneriat cu o firma de plasare munca in strainatate, firma care a fost de acord sa ii gasesc candidati care sa ... (vezi toată discuția)
Autorizare firma plasare forte de munca Rares Fulger Rares Fulger BUNA ZIUA! DETIN UN SRL SI AS DORI SA DESCHID UN BIROU PENTRU PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA DAR SI IN STRAINATATE. MA INTERESEAZA CE AUTORIZATII IMI ... (vezi toată discuția)
Ce fel de contract sa inchei? ohiki ohiki Buna ziua! As dori sa inchei un parteneriat cu o firma de plasare munca in strainatate, firma care a fost de acord sa ii gasesc candidati care sa ... (vezi toată discuția)