Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA pt intermedieri locuri de munca
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA pt intermedieri locuri de munca

buna ziua,
am si eu o intrebare, pentru intermediere locuri de munca in strainatate se poate deschide pfa?sau este necesar srl? este vorba doar de incasari bancare pt comision
Multumesc!
andreeajebelean a scris:

buna ziua,
am si eu o intrebare, pentru intermediere locuri de munca in strainatate se poate deschide pfa?sau este necesar srl? este vorba doar de incasari bancare pt comision
Multumesc!