Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de arendare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de arendare

Buna ziua ,
As dori sa va intreb unde trebuie sa mergem,pentru a incheia un contract de arendare si ce acte ne trebuie ?
Calde multumiri !
De mers mergeti la un arendas care sa intocmeasca contractul de arenda.
Aveti nevoie de actul de identitate si actul de proprietate.
Contractul de arendare se inregistreaza la primarie.

Gasiti mai multe informatii despre arendare aici
[ link extern ] /
~ Conținut șters la cerere ~