Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... CMI si OUG 8 2015
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

CMI si OUG 8 2015

Buna ziua,
un cabinet medical individual nu are obligatia utilizarii casei de marcat, in acest sens i se aplica oug 8? trebuie sa aiba prg bani personali, in inregistreze bacsisul, sa??
multumesc.
Se aplica tuturor care au casa de marcat indiferent de organizare