Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Notificare de la angajator in perioada de proba ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Notificare de la angajator in perioada de proba art.31(3) - Incepere in alta parte

Buna ziua,

Azi am primit notificarea de la angajator in perioada de proba conf. art.31 (3).
Am deja o alta oferta pe care o refuzasem initial, pot incepe de luni la cealalata companie?

Multumesc si astept raspuns urgent!

Da, puteti sa incepeti activitatea de cand doriti dvs la un alt angajator .
Multumesc mult pentru raspunsul promt!

O seara buna!