Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Angajare pe post de jurist
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Angajare pe post de jurist

o persoana care a terminat dreptul vrea sa se angajaze la un srl ca jurist. ce presupune asta? care ii sunt atributiile?
Asta v-o poate spune doar angajatorul... poate fi vorba de reprezentare in instanta, incheiere de contracte, relatia cu Registrul Comertului, etc.