Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Care este modul in care se poate vinde o casa ? Casa a fost mostenita de 3 frati, unul dintre ei a decedat (dar are un copil minor dintr-o casatorie care este desfacuta-- cand a decedat era divortat .) Cine si cat mosteneste si cum se poate vinde casa ?
Pentru a vedea cine si cat mosteneste, si pentru a dobandi dreptul de proprietate, trebuie sa dezbateti succesiunea. Va recomandam sa consultati un notar care va poate ajuta cu toate informatiile si demersurile necesare.
Eu.Ro.Lex & Av. Martin Vasile Emil , Avocat