Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registru bani personali
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registru bani personali

Pentru serviciul de apa/canal, salubritate - nu se foloseste casa de marcat, atunci mai este nevoie de intocmirea registrului de bani personali
Buna dimineata,
Nu
De ce nu? Doar se efectueaza incasari. Nu ramane rest pe care nu-l puteti da clientului ? Ceva de genul 0.03 lei sau 0.01 lei? Cum justificati aceste sume?