Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Inchiriere cabinet stomatologic unui medic
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Inchiriere cabinet stomatologic unui medic

Buna seara.Am cumparat o casa de la un medic stomatolog . Acesta detinea un cabinet stomatologic amenajat la etajul imobilului dar medicul si-a incheiat activitatea urmand sa plece din tara .Ce sanse sunt ca eu sa pot inchiria acum acest cabinet? Sau sa infiintez un SRL cu acest domeniu de activitate?( mentionez ca nu am studii in domeniul medicinei ) Nu doresc sa practic eu medicina dentara , ma intereseaza daca pot inchiria locatia unui medic stomatolog ?
yagmur, utilizator
Daca vreti sa practicati medicina stomatologica va trebuie diploma