Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Acte necesare pentru somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Acte necesare pentru somaj

Buna seara.
Pt obtinerea somajului este obligat sa am acte de la ultimul loc de munca ?
Acte necesare pentru inregistrarea unei persoane care indeplineste conditiile pentru acordarea indemnizatiei de somaj le gasiti aici :
[ link extern ]

Intr-adevar, aveti nevoie si de actele de la ultimul angajator.