Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Partaj intre soti
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Partaj intre soti

In cate exemplare se emite un act de partaj intre soti?;In incheierea actului de partaj trebuie sa existe pe toate exemplarele semnaturile celor 2 soti?
Actul de partaj voluntar cuprinde semnaturile ambilor soti.Acesta se emite in doua exemplare.

Succes.

multumesc