Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Situatie RABLA
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Situatie RABLA

proprietarul unei masini dacia de 20 ani vechime a decedat ; fiul poate beneficia de acea masina la programul rabla ? ce conditii trebuie sa indeplineasca masina?
Fiul poate beneficia daca face succesiunea dupa tata, masina indeplineste perioada de vechime.

Informatii despre program si conditii gasiti aici
[ link extern ]