Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Agresata
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Agresata

Buna seara,
As dori sa stiu si eu daca am fost batuta de o vecina si familia acesteia aici ma refer la 4 copii intre 12 si 18 ani si am facut plangere la politie cu certificat medico legal pe 14-15 zile deoarece am suferit o fractura de piramida nazala multiple vanatai si umflaturi la nivelul capului ce sanse am in instanta si cam ce daune se cer in acest caz?Va multumesc anticipat
Buna seara!

Aveti sanse. Daca aveti martori, si mai bine...Daune morale cereti cat mai mult...de obicei instanta le injumatateste, sau mai rau...

Cu stima.