Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Lege10-lege 247
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Lege10-lege 247

Inca o intrebara din partea unui prieten.
Daca nu am depus notificare la legea 10/2001, pot sa o fac acum, modificarile aduse de legea 247 imi dau acest drept?
Va multumesc!
Nu. Pot fi facute cel mult notificari, care sa le completeze pe cele facute in termen, cu privire la modalitatea de restituire.