Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INREGISTRARE SALARIAT IN REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INREGISTRARE SALARIAT IN REVISAL

buna ziua ,
am inregistrat in revisal un angajat .Cum fac sa il sterg de tot ? as vrea sa il adaug din nou
Nu aveti posibilitatea sa stergeti in programul REVISAL.

Ce ati gresit cand l-ati introdus?
buna ziua ,
am instalat revisal in alt calculator .Am inceput sa bag toate ctr. iar la unu dintre ele din 2013 salariu fiind de 804lei am modificat direct la 975 lei .Nu imi apar toate modificariile .Este gresit ? As putea sa bag ctr. initial si sa adaug ultimul act aditional de marire salariu ?
Faceti corectie la c.i.m. - salariu- si apoi faceti modificarile corespunzatoare.
Inca o intrebare , am salaritati din 2005 ,2006 respectiv 2010 insa revisalul imi ia automat la vechime incepand cu data de 01.08.2011 -prezent .
mentionez ca am instala noua versiune , este necesar sa instalez si vechea versiune ?
cum ar trebui sa procedez ?
multumesc .
Nu este nevoie de vechea versiune . Programul REVISAL este prost conceput.