avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 831 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... nelamurire
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

nelamurire

sunt obligata sa prezint la locul de munca si partea unde este trecuta nota de la licenta?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:40, 11 Iunie 2015
Nu este obligatoriu sa prezentati asa ceva, insa daca se solicita copie de pe diploma de licenta, consider ca trebuie depusa si acea parte.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Retinere diploma original ovidana ovidana Am si eu o intrebare. In urma cu doua luni am intentionat sa ma inscriu la examenul de licenta la o facutate particulara ( am terminat studiile in urma ... (vezi toată discuția)
Diploma de licenta legalizata? davidoff davidoff Buna ziua, Am si eu o intrebare daca ma poate lamuri cineva. Am terminat facultatea si la serviciu imi cer copia de pe diploma de licenta legalizata. Asa ... (vezi toată discuția)
Temei legal "somatie" prezentare diploma de licenta. RobinHood RobinHood Buna ziua! Aveti idee in ce temei legal se poate solicita unui salariat diploma de licenta in original, daca la dosarul personal exista doar o adeverinta ... (vezi toată discuția)