Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... nelamurire
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

nelamurire

sunt obligata sa prezint la locul de munca si partea unde este trecuta nota de la licenta?
Nu este obligatoriu sa prezentati asa ceva, insa daca se solicita copie de pe diploma de licenta, consider ca trebuie depusa si acea parte.