Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Noul act normativ referitor la grupele 1 si 2 de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Noul act normativ referitor la grupele 1 si 2 de munca

buna ziua!va rog mult vreau sa stiu daca s-au dat grupele 1 si 2 mama a lucrat in grupa 1 si vrea sa stie daca a aparut in monitorul oficial.
Si eu daca lucrez la un depozit angro eu am grupa s-au nu mie cum mi se calculeaza. a multumesc frumos.
ronaldo77 a scris:

va rog mult sa ma anuntati cand intra in vigoare va multumesc frumos o zi buna.

Nu-si poate nimeni lua sarcina sa va anunte, trebuie sa mai intrati dvs. pe forum si sa aflati.
@ ronaldo77

Veti afla de pe Forum cand vor intra in vigoare aceste modificari, intrucat vor fi afisate.
aveti dreptate pentru ca vb cu multa lume aici la ce sectiune sa caut, o sa intru eu sa vad. va multumesc
O sa fie postata :
- in aceasta sectiune
www.avocatnet.ro/content/for...

- sau in Sectiunea Pensionari şi probleme juridice legate de pensii ca topic nou sau in acest topic
www.avocatnet.ro/content/for...
Cornel Vasile, Consilier juridic
@ freeelis

Fiind vorba despre un act normativ care modifică Legea nr. 263/2010 şi care vizează acordarea unor drepturi de asigurări sociale, nu unor drepturi în legătură cu raporturile de muncă, vă rog să postaţi în topicul dedicat Legii nr. 263/2010.
www.avocatnet.ro/content/for...

Vă mulţumesc frumos!