Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Rezolutie procuror
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Rezolutie procuror

Stie cineva cam in cat timp imi ajungea acasa rezolutia data de procuror, stiu de la politist ca dosarul este deja de 30 de zile la procuror si am inteles ca trebuie sa astept acasa decizia ca vine prin posta.
Cum pot grabi acest procedeu?
Multumesc!
Buna ziua!

Va sfatuiesc sa va inarmati cu rabdare. In caz contrar, depuneti o cerere de urgentare, motivata, insa nu sperati la miracole de la Poitie sau Parchet cand vine vorba de termene (motivatia lor eterna este aceasta: sunt foarte multe dosare, iar noi suntem foarte putini)

Cu stima.