Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Înșelăciune pe facebook
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Înșelăciune pe facebook

Bună ziua, am comandat de pe fb o rochie și am stabilit cu vânzătorul să îi depun banii în cont și ea în aceeași zi să îmi trimiță coletul. Am depus banii și...atât. Nu am mai primit coletul. În cazul acesta se poate face ceva?
Mergeti la politie cu dovada platii si a intelegerii cu rochia si depuneti plangere penala.