Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acte angajare in Anglia
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acte angajare in Anglia

Buna ziua,mi se cere de catre angajator de la Circa financiara un certificat din care sa reiasa ca locuiesc la adresa din C.I. Va rog ,este posibil sa-l obtin? Multumesc.
Nu de la Circa Financiara obtineti asa ceva , ci de la Serviciul de Evidenta a Populatiei in raza caruia aveti domiciliul.