Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SCM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SCM

Ce autoritate poate face control pe partea de resurse umane la o societate cooperativa mestesugareasca daca persoana este angajata in baza unei conventii individuale de munca?
Asa ceva intra in competenta ITM-ului sau a Inspectiei Muncii.