avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 587 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta de negatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta de negatie

in cazul in care sunt angajat in tara si imi iau 2 luni concediu fara plata pentru a lucra afara, unde mi se solicita adeverinta de negatie a formularului A1 , mi se elibereaza aceasta tinant cont de cele prezentate mai sus ?:)
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 12:33, 6 Iulie 2015
Trebuie sa intrebati la Casa Nationala de Pensii Publice
E-mail: petitii.sesizari@cnpas.org
Mai nou, va adresati la:
- cnpp.ro/intreaba-un-consultant
- cnpp.ro/petitii-si-sesizari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificatul de viata braxton11 braxton11 Buna tuturor, Sunt pensionar NEREZIDENT ( cu domiciliu stabil in Statele Unite ). In fiecare an ar trebuii sa primesc de la Casa de pensii locala Certificatul ... (vezi toată discuția)
Petitie artimon artimon Buna ziua, Va rog mult sa-mi comunicati cum pot accesa Casa Nationala de Pensii Publice a Municipiului Bucuresti( adresa de mail) si cum pot sti daca petitia ... (vezi toată discuția)
Pensie urmas Panda1234 Panda1234 Sunt beneficiarul unei pensii de urmas dupa decesul tatalui meu. Am absolvit liceul in cursul acestui an si doresc sa stiu daca voi beneficia in continuare de ... (vezi toată discuția)