Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta de negatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta de negatie

in cazul in care sunt angajat in tara si imi iau 2 luni concediu fara plata pentru a lucra afara, unde mi se solicita adeverinta de negatie a formularului A1 , mi se elibereaza aceasta tinant cont de cele prezentate mai sus ?:)
Trebuie sa intrebati la Casa Nationala de Pensii Publice
E-mail: petitii.sesizari@cnpas.org
Mai nou, va adresati la:
- cnpp.ro/intreaba-un-consultant
- cnpp.ro/petitii-si-sesizari